اطلاعات تماس

09381370504

کرمان-شهربابک-مجتمع حمایت طبقه اول واحد4

info@radeonweb.ir

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

سئو

عملکرد وب سایت را بهبود بخشید

وقتی یک سایت خوب برای کسب‌وکار طراحی کردیم. حالا باید ببینم از چه روشی برای نشان دادن سایت به مخاطبان استفاده کنیم؟ اخه سایتی دیده نشه به چه دردی می‌خوره!؟ خوب در اینجا سئو وارد می‌شود! حتما تا به حال اسم سئو را زیاد شنیدین. یک مثال میاریم تا با تعریف سئو آشنا بشین. بببینید اگه یک فروشگاه آنلاین تجهیزات کامپیوتر داشته باشیم، روزانه تعدادی زیادی کلمه خرید ماوس سرچ میشه و اگه ما در این سرچ باشیم تعدادی بازدید میگیریم می‌دونید همه این بازدید ها ممکنه پس از دیدن از سایت شما خرید کنند. این یعنی کلیک‌های کاربران بسیار با ارزشه و اگر بتونید سایت خود را در رتبه های بالاتری نگهدارید، به همین سادگی کلیک‌های بیشتری به دست میارید‌. پس تعریف سئو به مجموعهای از دستورالعملها و روش هایی گفته میشه که با استفاده از آنها میتونید رتبه سایت خود را در موتورهای جستوجو (مثل گوگل) بالاتر ببرید. وقتی که سرچ میکنیم سایت شما رو به کاربر نشون میده بنابراین در بازار رقابت امروز با این بازدید میلیونی موفقیت شرکتها تضمین میشه.
در بازار رقابتی امروز میلیون‌ها کاربر از موتورهای جستجو برای حل مشکلات و پیدا کردن پاسخ سوالات خود استفاده می کنند. کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند. هدف سئو کمک به وب سایت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است. نمایش دادن بیشترین صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوی جستجوی وارد شده دارای مزایای زیادی هم برای کاربر و هم برای موتور جستجو است که در آن کاربر بیشترین نتایج مرتبط جستجو شده را پیدا می‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد می‌شود چرا که الگوریتم آن بیشترین صفحات مرتبط را نشان می‌دهد. هدف از سئو افزایش مخاطب که میتونه در هر سایتی به طور متفاوت عمل کند. بازدیدی که از روش های سئو بدست بیاد از هر نوع تبلیغ بهتره و با گذشت مدت زیاد هزینه کمتری را داره.
سئو به به دو تا بخش تقسیم می شه، سئو داخلی با ۳۰ درصد و سئو خارجی با ۷۰ درصد از فاکتور های رتبه بندی موتورهای جستجوگر را تشکیل می دهند.