اطلاعات تماس

09381370504

کرمان-شهربابک-مجتمع حمایت طبقه اول واحد4

info@radeonweb.ir

مارا در شبکه های اجتماعی فالو کنید

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیک به مرحله ای میگن که باعث میشه تا یک محتوا از نظر فیزیکی یا مجازی بهتر به چشم بیاد. اگه دنیای گرافیک نباشه، انگار که همه آدمها دچار کورنگی میشن و هیچی جذابیت نداره، ما مستقیما از تولد تا پایان عمر با گرافیک درگیریم.
توی هرفردی یه طراح گرافیک وجود داره که باید بهش برسه و شاخ و برگ بده، بخوایم دلیل بهتری بیاریم اینه چون خدا زیبایی رو دوست داره، این ویژگی رو تو وجود همه انسان ها گذاشته.
مثل دوتا ماشین که از نظرکارکردی در یک وضعیت باشن، شما اونی رو انتخاب میکنی که زیباترو حتی گرونترم باشه و از دادن پول بیشترهم مشکلی نداری. اینا همش نشون میده گرافیک توی زندگیمون اهمیت داره و حتی افراد منفعت طلب ما رو به سمت مدگرایی می برن.
در تعریف طراح گرافیک باید بگم فردی هست که تلاش می کنه پیام سفارش دهنده را با استفاده از عناصر بصری و گرافیکی به طور جذاب و گویا به مخاطبان منتقل کنه. بیشتر مردم این شغل رو قبول ندارن و میگن که کار خاصی انجام نمیدن. اونوقت همین افراد برای خرید یه لباس ساده چندین بار لباس رو می پوشن که مبادا قشنگ نباشه ، خیلی ها هم میگن بابا طراحی گرافیک که کاری نداره. خب باید به اینا گفت اگه کاری نداره خوب خودت انجام بده پس چرا میری سراغ طراحی گرافیک، بنابراین بدلیل دست کم گرفتن کارشون طراحای گرافیک برای امرار معاش مجبور میشن هنرشون رو ارزون بفروشن. خدمات طراحی گرافیک شامل ارائه متنوعی از خدمات هست که عبارتند از:
_ طراحی نشانه (لوگو)
_ طراحی ست اداری.
_ طراحی جلد کتاب.
_ طراحی پوستر، بنرهای تبلیغاتی مکتوب و مجازی، طراحی بیلبورد، طراحی کمپین تبلیغاتی