در حال بارگیری...
زمانبندی پست ها
25 نوامبر

زمانبندی پست ها در وردپرس

سلام به همراهان عزیز رادئون وب دراین مقاله قصد داریم با زمانبندی پست ها در وردپرس آشنا شویم.

وردپرس اختیارات و امکانات فوق العاده ای در اختیار ما قرار داده است اما گاهی این امکانات خود را در پنل مدیریت کامل این سیستم مدیریت محتوا پنهان می کنند. یکی از این امکانات قابلیت زمانبندی پست ها در وردپرس است.

چرا زمانبندی پست ها اهمیت دارد؟

گاهی در یک ساعت خاص تعداد کاربران سایتتان به اوج می رسد و شما میخواهید در این سایت مطالب جدیدی را قرار دهید اما ممکن است این ساعت اوج مطلب خیلی برای انتشار مطالب مناسب نباشد.

گاهی هم ممکن است که تصمیم داشته باشید برای مدتی به تعطیلات بروید و در این زمان نمیخواهید که سایتتان را رها کنید و بازدید خود را از دست بدهید. برای بروز نگه داشتن سایت خود و انتشار مطالب در این زمان شما نیاز به زمانبندی مطالب دارید.

تاثیر زمان انتشار مطلب یا پست بر سئو سایت

همانطور که درسئو و بهینه سازی سایت بصورت کامل توضیح دادیم زمانبندی انتشار نوشته ها و بروزرسانی منظم سایت به ربات های جستجوگر کمک می کند تا سایت شما را بهتر و سریعتر از قبل ایندکس کنند. پس با زمانبندی پست ها در وردپرس می توانید قدمی مثبت در سئوی سایتتون بردارید.

زمان‌بندی پست‌ها همچنین به شما کمک می‌کند که در زمان مشخصی برای کاربران مشتاق خود پست‌هایتان را منتشر کنید.

زمان بندی انتشار پست در وردپرس

هنگامی که شما در حال نوشتن یک پست هستید، قبل از انتخاب دکمه انتشار در کنار “انتشار فوری” دکمه ویرایش را انتخاب کنید تا به شما امکان زمان بندی مطلب در ساعت و تاریخ دلخواه را بدهد.

پس از تعیین زمان مناسب دکمه قبول را بزنید، مشاهده میکنید که دکمه “انتشار” به “زمانبندی” تغییر میکند .حال کافیست بر روی دکمه “زمانبندی” کلیک کنید تا مطلب شما در تاریخ تعیین شده انتشار داده شود

سعی کنید اکثر مطالب خود را در یک زمان خاص انتشار دهید تا کاربران هر روز در آن زمان منتظر مطلب جدید از سایت شما باشند. با این کار همچنین به ربات های گوگل می فهمانید که در چه ساعتی وارد سایت شما شوند و مطالبتان را ایندکس کنند.

از اینکه با رادئون وب همراه بودید سپاسگذاریم

دیدگاه خود را بنویسید