در حال بارگیری...
طراحی سایت
23 اکتبر

چرا باید اقدام به طراحی سایت نماییم؟

طراحی سایت چیست ؟:  با رشد روز افزون استفاده از اینترنت و جامعه مجازی می توان گفت که اینترنت یکی از اعضای خانواده برای کاربران ان شده است . ولی برای بهره مند شدن از فواید این جامعه مجازی نیاز به تولید وب سایت و طراحی وب سایت است .در این مقاله قصد داریم تعریفی از یک وب سایت را ارائه دهیم امید واریم برای دوست داران طراحی وب سایت مفید واقع شود.

طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت یا همان Web Design، دقیقا به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانی است. طراحی وب سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. در واقع اگر شما می‌خواهید یک وبسایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت را رعایت کنید.

اهمیت طراحی سایت

حال که دانستیم به طور کلی طراحی سایت چیست و چه مفهومی دارد، به اهمیت سایت و اینکه چرا هر صنف و کسب و کاری نیاز به یک وب سایت دارد می پردازیم. امروزه هر شرکت، سازمان یا فردی در عرصه کسب و کار و بازار آنلاین می بایست دارای یک وب سایت خوب باشد تا بتواند فضای گسترده تری برای معرفی خود داشته باشد.

اما هر نوع سایتی به موفقیت شما کمک نخواهد کرد بلکه وبسایتی می تواند به خوبی تمام ویژگی ها، شخصیت و هویت شما و کالا و خدماتتان را به نمایش بگذارد که به خوبی نیز طراحی و ساخته شده باشد. در رقابت جهانی که میان میلیون ها وبسایت برقرار است، تنها وبسایتی جایگاه و رتبه بالاتری کسب خواهد کرد که با توجه به رعایت کامل نکات فنی و تخصصی طراحی و بهینه سازی شده باشد و به سادگی بتواند تعداد بیشتری از کاربران را به خود جذب نماید.

علاوه بر موضوع بازاریابی برای مشاغل مختلف سایت در عرصه آموزش، معرفی توانایی های فردی، بالا بردن اطلاعات عمومی و آگاهی جامعه، انتقال سریع اخباربه سرتاسر دنیا، انتقال اطلاعات بدون محدودیت زمان و مکان و… نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است.

10 دلیل برای راه اندازی یک سایت وجود دارد

1- به خوبی معرفی شوید و اعتبار کسب کنید

2- مشتریان جدید داشته باشید / کسب و کاری راه بیندازید

3- با داشتن یک سایت شما یک صدا دارید

4- وب سایت یک راه ارزان برای دیده شدن است

5- به صورت 24 ساعته در دسترس باشید

6- روابط جدیدی برای خود ایجاد خواهید کرد

7- روش‌های تبلیغات خود را گسترش دهید

8- ایمیل اختصاصی خود را خواهید داشت

9- امکان ارزیابی دقیق مخاطبان وجود دارد

10- درخت‌های این جهان را نجات دهید

از اینکه با رادئون وب همراه بودید سپاسگزاریم.

دیدگاه خود را بنویسید